HAKKIMIZDA

AYCO Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. müşterilerine otomasyon alanında kaliteli ve profesyonel çözümler sunmak amacı ile 2019 yılında kurulmuştur. AYCO Mühendislik olarak uzun yıllar otomasyon sektörüne hizmet eden deneyimli ve uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikimi, uzmanlık ve tecrübemizi kullanarak elektrik, elektronik, endüstriyel otomasyon ve güvenlik  sistemler ile ilgili mühendislik çalışmalarını başarı ile yürütmekteyiz. Son sistem teknolojileri tecrübemizle birleştirerek proseslerin ve problemlerin analizlerini , titizlik ve başarıyla yapmayı ; işletmelere özel çözümler sunarak müşterilerimiz ve ülkemiz için değer üreten bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Makine otomasyonu  , güvenlik sistemleri ve raylı sistemler  alanlarında edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz. 

 

 

Kalite politikamız ;

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ,en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, ülkemizde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

 

Vizyonumuz ;

Ülke çapında çalışma alanımızda  en iyi kalite ve hizmeti sağlayan firma olmak.

 

Misyonumuz ;

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

Kampayalalardan ve stok bilgisinden haberdar olmak için mail defterimize kayıt olun.

Copyrights © 2024 & All Rights Reserved by Online Merkez